سمپاشی انبار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سمپاشی کارخانه در تهران

سمپاشی تضمینی انبار و سوله

سمپاشی تضمینی انبار در تهران با قیمت مناسب و کیفیت بالا یکی از دغدغه های صاحبان انبارها و کارخانجات است. با توجه به حضور حشرات و جانوران موذی مختلف در انبارها، بحث مبارزه با آفات در این اماکن از اهمیت چشمگیری برخوردار است. این اماکن به دلیل ذخیره سازی مواد خام و محصولات، بسیار مستعد جذب، لانه گزینی و تکثیر حشرات، جوندگان و سایر موجودات هستند. در نتیجه، سمپاشی سوسک درشت فاضلاب (سوسک آمریکایی و استرالیایی)، سمپاشی سوسک ریز آلمانی، سمپاشی موش خانگی و سقفی و فاضلاب، سمپاشی آفات انباری، سمپاشی سوسک غلات، سمپاشی پشه، سمپاشی مگس و… می بایست هر کدام با بهترین و ایمن ترین روش های بهداشتی صورت بگیرد.

باید در نظر داشت که سمپاشی تنها بخشی از مبحث مدیریت و کنترل آفات در انبار محسوب می شود. بخش های دیگر شامل بهسازی و نظافت محیط است. با در نظر گرفتن حساسیت محیط انبارها، عملیات سمپاشی می بایست با حساسیت بالا طبق معیارهای زیست محیطی و بهداشتی صورت بگیرد. چرا که در صورت استفاده از سموم خطرناک، بدبو و غیرمجاز، خسارات جبران ناپذیری به محصولات انبار شده وارد خواهد شد. شرکت سلامت گستران الماس میهن از سالها قبل به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه کنترل آفات انباری در شهر تهران و حومه آن فعالیت می کند. این شرکت از کارشناسان دانشگاهی با تحصیلات عالی استفاده می کند، و روش های مدیریتی و سموم مصرفی خود را طبق استانداردهای سازمان جهانی بهداشت (WHO) و سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا (EPA) تنظیم کرده است.

 

جهت ارائه سمپاشی تضمینی انبار در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

حشرات و جوندگان باعث انتقال بیماری های مختلف به انسان می شوند. حشراتی همچون سوسک (سوسری)، پشه، مگه، ساس، کنه، شپش، عنکبوت و رتیل، جوندگانی همچون موش و جانوران موذی همچون عقرب، مار، و مارمولک هر کدام می توانند بیماری های خطرناکی را به انسان منتقل کنند. به نحوی که این بیماری ها باعث می شوند افراد دچار بیماری و حتی مرگ شوند.

مبارزه و سمپاشی حشرات و جانوران موذی در هر کدام از منازل و اماکن عمومی همچون کارخانجات، فروشگاه ها، شرکت ها، ادارات، بیمارستان ها، رستوران ها، انبارها و… با یکدگیر متفاوت است. این امر نیازمند تخصص و تجربه بالایی می باشد تا با درک خصوصیات هر کدام از این اماکن، به شیوه ای تخصصی و منحصربفرد عملیات مبارزه و سمپاشی انجام پذیرد.

متاسفانه در ایران بسیاری از افراد فعال در زمینه سمپاشی و کنترل آفات، بدون هیچ بررسی کارشناسی، صرفاً با استفاده از سموم خطرناک، ارزان قیمت و بدون در نظر گرفتن عواقب آن و صرفا برای نتیجه گیری در یک دوره زماني کوتاه، اقدام به انجام سمپاشي مي نمايند. این امر نه تنها سبب رفع مشکل نشده بلکه باعث اثرات سوء آن بر سلامتی انسان ها و همچنين ايجاد مقاومت حشرات به بسیاری از گروه های سموم نيز مي شود.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی انبار در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

سمپاشی انبار کارخانه و کارگاه و صنایع 

سمپاشی انبار در تهران
سمپاشی تضمینی انبار و سوله در تهران با قیمت مناسب و کیفیت بالا توسط شرکت سلامت گستران

انبارهای مختلف مواد غذایی، صنعتی، دارویی و غیره را نگهداری می کنند. این اماکن بسیار مستعد وجود حشرات و جانوران موذی هستند. انبارها معمولاً در محدوده کارخانه ها و کارگاه ها قرار دارند. جهت آشنایی با خطرات حضور حشرات و جانوران موذی در کارخانجات و ملاحظات سمپاشی این اماکن می توانید مقاله سمپاشی کارخانه را نیز مطالعه کنید.

آفات انباری از جمله سوسک ها، شپشه ها، موش ها، بیدها، پشه ها، مگس ها، عنکبوت ها و… باعث آلودگی مواد انباری، انتقال بیماری و ایجاد خسارات اقتصادی می شوند. برخی از مشکلاتی که آفات در انبارها ایجاد می کنند عبارتند از:

  1. ایجاد مشکلات بهداشتی، همانند ایجاد انواع بیماری ها، ایجاد مسمومیت های حاد، ایجاداختلالات گوارشی در انسان و دام و طیور، ناراحتی های پوستی دراطراف دهان، بینی و چشم بر اثر ماندگاری فضولات
  2. از بین رفتن ویتامین های موادغذایی و دیگر عناصر آن ها همچنین باعث فساد محصولات ودانه های شکسته شده می شوند.
  3. خسارت کمی
  4. خسارت کیفی
  5. هدر رفت محصولات
  6. عدم بازارپسندی و…

 

مدیریت با آفات در انبارها می بایست شامل دو مرحله پیشگیری و مبارزه باشد. برای پیشگیری و مبارزه با آفات در انبارها باید موارد تخصصی ویژه ای را رعایت کرد، چرا که این محیط ها از حساسیت بالایی برخوردارند.

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی انبار در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

منابع

  1. https://www.who.int
  2. http://fipak.areeo.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *