سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سمپاشی بیمارستان و مطب در تهران

سمپاشی بیمارستان و مطب در تهران

سمپاشی تضمینی بیمارستان و مراکز درمانی در تهران یکی از مهمترین چالش های مدیریت این مراکز است. سمپاشی سوسک درشت فاضلاب در بیمارستان، سمپاشی سوسک ریز در بیمارستان، و همچنین سمپاشی موش در بیمارستان و به طور کلی سمپاشی حشرات در بیمارستان نیازمند آگاهی از جدیدترین و بی خطرترین روش های از بین بردن این آفات است. با توجه به محیط حساس مراکز درمانی از جمله بیمارستان و بستری بودن بیماران، امر سمپاشی در چنین مکان هایی از پیچیدگی و ظرافت دو چندانی برخوردار است. چرا که در صورت بکارگیری روش های نامناسب و استفاده از سموم خطرناک، جان بیماران و کادر درمان با مخاطره روبرو می شود.

از این رو، سازمان های بین المللی همچون سازمان بهداشت جهانی بر برنامه ریزی دقیق و کارشناسانه فرایند مدیریت آفات و سمپاشی تاکید دارند. شرکت سلامت گستران الماس میهن از متخصصین دانشگاهی در زمینه های بهداشت محیط و حشره شناسی بهره می گیرد. این شرکت از سالیان قبل در زمینه سمپاشی مراکز درمانی فعالیت می کند. شرکت سلامت گستران هم اکنون طرف ِ قرارداد تعداد زیادی از بیمارستان ها، کلینیک ها، مطب ها، و مراکز درمانی شهر تهران در زمینه سمپاشی می باشد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی بیمارستان و مطب در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

حشرات و جوندگان باعث انتقال بیماری های مختلف به انسان می شوند. حشراتی همچون سوسک (سوسری)، پشه، مگه، ساس، کنه، شپش، عنکبوت و رتیل، جوندگانی همچون موش و جانوران موذی همچون عقرب، مار، و مارمولک هر کدام می توانند بیماری های خطرناکی را به انسان منتقل کنند، به نحوی که افراد دچار بیماری و حتی مرگ شوند.

 

سمپاشی تضمینی سوسک و موش در تهران

مبارزه با حشرات و جانوران موذی در سال های اخیر بسیار مشکل تر از قبل شده است. زیرا این جانوران توانسته اند خود را با روش های متدوال سمپاشی و مبارزه سازگار کنند. یعنی روش های متداول سمپاشی و مبارزه با این جانوران دیگر کارایی سابق را ندارد. به همین دلیل، شاخه های جدیدی در علم برای مبارزه با حشرات و جانوران موذی در دانشگاه های معتبر ایجاد شده و این امر را به یک شغل تخصصی تبدیل نموده است.

مبارزه و سمپاشی حشرات و جانوران موذی در هر کدام از منازل و اماکن عمومی همچون کارخانجات، فروشگاه ها، شرکت ها، ادارات، بیمارستان ها، رستوران ها، انبارها و… با یکدگیر متفاوت است. سمپاشی این اماکن نیازمند تخصص و تجربه بالایی می باشد تا با درک خصوصیات هر کدام از این اماکن، به شیوه ای تخصصی و منحصربفرد عملیات مبارزه و سمپاشی انجام پذیرد.

متاسفانه در ایران بسیاری از افراد فعال در زمینه سمپاشی و کنترل آفات، بدون هیچ بررسی کارشناسی وارد این حرفه شده اند. این افراد صرفاً از سموم خطرناک، ارزان قیمت و بدون در نظر گرفتن عواقب آن استفاده می کنند. چنین افراد و شرکت هایی صرفا برای نتیجه گیری در یک دوره زماني کوتاه، اقدام به انجام سمپاشي مي نمايند. این امر نه تنها سبب رفع مشکل نشده بلکه باعث اثرات سوء آن بر سلامتی انسان ها و همچنين ايجاد مقاومت حشرات به بسیاری از گروه های سموم نيز مي شود.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی بیمارستان و مطب در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

سمپاشی مراکز درمانی در تهران 

سمپاشی تضمینی بیمارستان و مطب و کلینیک در تهران
سمپاشی تضمینی بیمارستان و مطب و کلینیک در تهران توسط شرکت سلامت گستران با استفاده از جدیدترین و بی خطرترین روش ها و سموم انجام می شود.

بیمارستان ها و کلینیک ها در زمره اماکنی هستند که بحث بهداشت در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر گونه آلودگی در این اماکن می تواند باعث ابتلا و مرگ بیماران شود. برخی از متداولترین آفات موجود در مراکز درمانی عبارتند از:

  1. سوسک درشت فاضلاب
  2. سوسک ریز کابینتی
  3. موش خانگی (Mouse) و موش سقفی و فاضلاب
  4. پشه
  5. مگس
  6. سایر حشرات

 

سمپاشی سوسک و موش و حشرات در بیمارستان

یکی از مهم ترین اقدامات در زمینه بهداشت محیط بیمارستان ها، کنترل حشرات و جانوران موذی می باشد. حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها باعث انتقال عفونت های بیمارستانی می شوند. سمپاشی بیمارستان ها و مراکز درمانی موثرترین روش برای مبارزه با آفات و کنترل آلودگی در این محیط ها می باشند.

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی بیمارستان و مطب در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

منابع

  1. https://www.who.int
  2. https://fa.wikipedia.org

یک دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *