سمپاشی و ضدعفونی توسط پرسنل واکسینه شده

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
واکسن کرونا

سمپاشی و ضدعفونی توسط پرسنل واکسینه شده:

یکی از دغدغه های شهروندان در دوران کرونا امکان انتقال ویروس کرونا از طریق افراد آلوده است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد به دلیل اجتناب از برخورد و تماس با دیگران، تمایلی به دریافت خدمات از صاحبان کسب و کارها نداشته باشند. در همین راستا، گاهی اوقات در تماس هایی که مشتریان با شرکت سلامت گستران برقرار می کنند، نگران هستند که در صورت حضور پرسنل شرکت در منزل آنها برای سمپاشی یا ضدعفونی، به بیماری کرونا مبتلا شوند. اما چرا این نگرانی نادرست است؟ آیا سمپاشی توسط پرسنل واکسینه شده در تهران وجود دارد؟ چرا شما مشتریان شرکت سلامت گستران نباید نگران انتقال ویروس کرونا باشید؟

زیرا شرکت سلامت گستران از پرسنلی برای اجرای سمپاشی و ضدعفونی استفاده می کند که توسط وزارت بهداشت واکسینه شده اند.

 

پرسنل شرکت سلامت گستران

این افراد جزء نیروهای خدماتی دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران هستند، که در اوقات مرخصی یا تعطیلی (غیرشیفت) خود برای شرکت کار می کنند. این افراد که جزء کادر بهداشت و درمان محسوب می شوند، مدتها است که از طرف وزارت بهداشت هر دو دوز واکسن خود را دریافت کرده اند و به طور کامل در مقابل ویروس کرونا ایمن شده اند. پس هیچ گونه خطر انتقال ویروس کرونا از طریق این افراد وجود ندارد. لازم به ذکر است که واکسن های دریافتی توسط پرسنل شرکت همه از نوع آسترازنکا (انگلیسی)، بهارات (هندی) و سینوفارم (چینی) بوده و هیچگونه واکسن داخلی مصرف نشده است. پس خیالتان آسوده باشد!

همچنین پرسنل شرکت قبل از ورود به منازل یا سایر اماکن دست ها و صورت خود را توسط الکل قوی ضدعفونی می کنند. همچنین البسه کارکنان در پایان هر شیفت کاری توسط آب و مواد شوینده غلیظ شستشو می شود تا در روزهای بعدی لباس آنها کاملا تمیز و بدون آلودگی باشد.

 

ما برای سلامتی شما و اعتبار خود ارزش قائلیم! 

 

شرکت سلامت گستران، سمپاشی و ضدعفونی را توسط پرسنل واکسینه شده انجام می دهد. 

سمپاشی توسط پرسنل واکسینه شده
شرکت سلامت گستران از نیروهای خدماتی برای سمپاشی و ضدعفونی منازل و اماکن عمومی استفاده می کند که به طور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.

 

خدمات سمپاشی و ضدعفونی شرکت سلامت گستران

خدمات گسترده ای توسط شرکت سلامت گستران ارائه می شود. این خدمات را می توانید در صفحات زیر به طور مفصل مطالعه کنید یا با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید:

 

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات شرکت در زمینه تدوین پروتکل های بهداشتی مدارس و نیز ضدعفونی مدارس و مهدکودک ها با شرکت در تماس باشید.

 

شرکت سلامت گستران که توسط جمعی از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشور بنیانگذاری و مدیریت می شود، همیشه تلاش کرده است که بهترین خدمات را برای مردم شریف و نجیب ایران ارائه کند. در روزگار کنونی که شرایط مردم ایران از نظر اقتصادی و بیماری کرونا در وضعیت بغرنجی به سر می برد، مدیران شرکت خود را متعهد می دانند که تمام تلاش خود را در راه حفظ سلامت این مردم نجیب صرف کرده تا خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار آنها قرار بگیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *