سمپاشی رستوران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
شرکت سمپاشی سلامت گستران

سمپاشی رستوران در تهران

اهمیت سمپاشی رستوران

سمپاشی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله رستوران ها، فست فودها و کترینگ ها در تهران از اهمیت زیادی برخوردار است. سمپاشی تضمینی سوسک ریز (کابینتی یا آلمانی) در رستوران، سمپاشی سوسک درشت (سوسک فاضلاب یا آمریکایی) در رستوران، سمپاشی موش در رستوران و نیز سمپاشی سایر حشرات در رستوران های تهران یکی از چالش های عمده این اماکن محسوب می شود. سمپاشی رستوران و فست فود با کیفیت بالا و قیمت ارزان از درخواست های همیشگی صاحبان این مراکز می باشد.

استفاده بی رویه از سموم در محیط اماکن تهیه مواد غذایی می تواند باعث آلوده شدن مواد غذایی و مسمومیت جدی مشتریان گردد، که این مسئله بار حقوقی و مالی زیادی برای صاحبان رستوران ها و فست فودها ایجاد می کند. شرکت سلامت گستران الماس میهن یکی از معتبرترین و بهترین شرکت ها برای سمپاشی رستوران و فست فود در تهران بوده، که در حال حاضر سمپاشی بسیاری از رستوران های شهر تهران را بر عهده دارد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

چرا نباید سمپاشی را به افراد غیرمتخصص سپرد؟

حشرات و جوندگان باعث انتقال بیماری های مختلف به انسان می شوند. حشراتی همچون سوسک (سوسری)، پشه، مگه، ساس، کنه، شپش، عنکبوت و رتیل، جوندگانی همچون موش و جانوران موذی همچون عقرب، مار، و مارمولک هر کدام می توانند بیماری های خطرناکی را به انسان منتقل کنند، به نحوی که افراد دچار بیماری و حتی مرگ شوند.

مبارزه با حشرات و جانوران موذی در سال های اخیر بسیار مشکل تر از قبل شده است. زیرا این جانوران توانسته اند خود را با روش های متدوال سمپاشی و مبارزه سازگار کنند. یعنی روش های متداول سمپاشی و مبارزه با این جانوران دیگر کارایی سابق را ندارد. به همین دلیل، شاخه های جدیدی در علم برای مبارزه با حشرات و جانوران موذی در دانشگاه های معتبر ایجاد شده و این امر را به یک شغل تخصصی تبدیل نموده است.

مبارزه و سمپاشی حشرات و جانوران موذی در هر کدام از منازل و اماکن عمومی همچون کارخانجات، فروشگاه ها، شرکت ها، ادارات، بیمارستان ها، رستوران ها، انبارها و… با یکدگیر متفاوت بوده و نیازمند تخصص و تجربه بالایی می باشد تا با درک خصوصیات هر کدام از این اماکن، به شیوه ای تخصصی و منحصربفرد عملیات مبارزه و سمپاشی انجام پذیرد.

 

جهت ارائه سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

سمپاشی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در تهران

سمپاشی سوسک در رستوران و فست فود در تهران
سمپاشی رستوران و فست فودهای تهران با قیمت ارزان توسط شرکت سلامت گستران

 

با توجه به سختگیری های ماموران بهداشت، صاحبان رستوران ها باید بیش از پیش نگران وجود حشرات و جانوران موذی در رستوران خود باشند. چون با توجه به اینکه بازدید دوباره از مجموعه و عدم رفع مشکل آفات می تواند منجر به بسته شدن واحد صنفی شود، بهتر است صاحبان رستوران ها کار سمپاشی آفات را به شرکت های بسپارند که سمپاشی را به صورت تضمینی و در کمترین زمان ممکن به سرانجام می رسانند.

 

انواع حشرات و جانوران در رستوران

به دلیل وجود انواع مواد غذایی در رستوران ها انواع مختلفی از حشرات و جانوران موذی در این اماکن یافت می شوند. وجود انبار مواد غذایی در رستوران ها محیط بسیار مطلوبی را برای لانه گزینی و تولید مثل حشرات چون انواع سوسک و جانوران موذی همچون موش به وجود می آورد. سمپاشی انبار نیز ملاحظات خاص خود را دارد. به همین دلیل رستوران ها به مراقبت و بهداشت ویژه ای نیاز دارند. چرا که در صورت آلودگی اجناس و مواد غذایی به این جانوران و فضولات آنها، امکان انتقال انواع مختلف بیماری وجود دارد. این موارد علاوه بر آسیب به سلامت عموم جامعه، باعث خسارات اقتصادی فراوان و مشکلات حقوقی به صاحبان رستوران می شود. باتوجه به اهمیت بهداشت محیط رستوران، جهت کنترل و مبارزه با حشرات و آفات باید مطابق با خانه، ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات بهداشتی را رعایت کنیم. همچنین تمامی شکاف های دیوارها، سوراخ و لوله ها و شیشه های شکسته و… را باید پوشاند و به صورت دوره ای محیط رستوران را سمپاشی کرد.

همچنین باتوجه به اینکه رستوران محل حضور و تردد مردم و مشتریان می باشد، امر سمپاشی، طعمه گذاری و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در این اماکن از حساسیت بیشتری برخوردار است. چرا که تمام عملیات مباره با حشرات و جانوران موذی باید به نحوی مدیریت شود، که کمترین مزاحمت برای مشتران ایجاد شده و حتی آنها از وجود چنین عملیاتی آگاه نشوند. برخی آفات متداول در رستوران ها و فست فودها عبارتند از:

  1. سوسک ریز یا کابینتی یا آلمانی
  2. سوسک درشت یا فاضلاب یا آمریکایی
  3. موش های کوچک (Mouse) و موش های بزرگ فاضلابی و سقفی (Rat)
  4. پشه
  5. مگس
  6. سوسک غلات
  7. و…

 

سمپاشی رستوران توسط شرکت سلامت گستران

کارشناسان شرکت سلامت گستران که سالهاست در زمینه کنترل آفات در رستوران ها فعالیت می کنند، از تجربه و تخصص زیادی در این زمینه برخوردارند. در این شرکت، متخصصین بهداشت و حشره شناسی با آگاهی از علوم مختلف از جمله سم شناسی، حشره شناسی، بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی بهترین روش و کم خطرترین سموم را برای رستوران و فست فود شما توصیه می کنند.

 

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

منابع:

  1. https://www.epa.gov/
  2. https://www.who.int

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *