سمپاشی سوسک ریز کابینتی (سوسک آلمانی، سوسک آشپزخانه)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سوسک ریز آشپزخانه

سمپاشی سوسک ریز کابینتی (سوسک آلمانی، سوسک آشپزخانه)

سمپاشی سوسک ریز یا سمپاشی سوسک کابینت یا سمپاشی سوسک آلمانی یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از رستوران ها، منازل، صنایع مواد غذایی، ادارات و شرکت ها، و سایر اماکن وجود دارد. سوسک ریز کابینتی یا سوسک ریز آلمانی یکی از آفاتی است که در صورت آلوده کردن یک مکان، مشکلات بهداشتی زیادی برای ساکنین به وجود می آورد. استفاده از روش های غیراستاندارد برای از بین بردن سوسک آلمانی باعث مقاوم شدن این موجودات شده و به راحتی حذف نخواهند شد.

پس بهترین کار برای مبارزه و ریشه کنی سوسک در اماکن عمومی و خانگی استفاده از خدمات شرکت های معتبر و متخصص در این زمینه است که از روش های مورد تایید سازمان های بین المللی همچون WHO، EPA و FAO استفاده می کنند. سمپاشی سوسک ریز با قیمت مناسب و سمپاشی سوسک ریز با کیفیت بالا یکی از دغدغه های همیشگی شهروندان است.

 

از کجا بفهمیم چه سوسکی داریم؟

دانستن اینکه منزل یا محل کار ما دقیقا به چه نوع آفتی آلوده شده بسیار مهم است. چرا که برای سمپاشی سوسک های مختلف باید از سموم مختلف استفاده کرد. پس حتما قبل از سفارش خدمات سمپاشی مطمئن شوید که محیط دقیقا به چه نوع سوسکی آلوده شده است.

همچنین در این صفحه می توانید اطلاعات کاملی درمورد دو نوع کلی سوسک ها (سوسک درشت و سوسک ریز) بیابید.

 

انوع مختلف سوسک
عکسی از مراحل مختلف زندگی انواع سوسک ها

 

معرفی سوسک ریز

در عکس زیر تصویری از سوسک های کابینتی را ملاحظه می فرمایید. این حشرات بیشتر در محل های تهیه و طبخ غذا مثل آشپزخانه منازل و یا حمام که دارای رطوبت بالاتر و دسترسی بیشتر به آب و غذا است یافت می شوند. البته در کمدها و وسایل چوبی نیز می توان این نوع سوسک ها را مشاهده کرد.

این سوسک ها حدود 1 تا 1/5 سانت طول داشته و به رنگ قهوه ای روشن تا تیره وجود دارند. تولید مثل این حشرات بسیار سریع اتفاق می افتد. این سوسک ها طول عمر کمی که دارند و فقط حدود 200 روز عمر می کنند. اما می توانند حدود یک هفته پس از پوست اندازی جفت گیری نمایند. تخم این حشرات در طول حدود یک ماه باز می شود. نمف ها نیز طی دوره ای 40 روزه تا 125 روزه بالغ می شوند.

 

 

سوسک ریز آشپزخانه
سوسک ریز آشپزخانه: سمپاشی سوسک ریز در تهران با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت فقط توسط شرکت های معتبر سمپاشی همچون شرکت سلامت گستران الماس میهن انجام می شود.

سمپاشی سوسک ریز (آلمانی/کابینتی)

همانطور که گفته شد سوسک آشپزخانه یا سوسری آلمانی بیشتر درون آشپزخانه ها، حمام ها، رستوران ها و کمدهای چوبی رشد می کنند، به خصوص در جاهایی که رطوبت کافی و دسترسی به تغذیه و آب راحتتر باشد. البته هنگامی که به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و نظافت محل، تعداد زیادی از این حشرات در ساختمان تکثیر شده باشند، در سایر نقاط منزل نیز می توان آن ها را یافت نمود.

به همین دلیل سم پاشی این نوع حشرات از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. چرا که اولاً طیف زیستگاه های آن ها گسترده تر از سوسک های فاضلابی است. ثانیاً نکته مهمتر این است که این حشرات نسبت به بسیاری از سموم متداول مقاوم شده اند. بدین معنی که سمومی که قبلاً از آن ها برای از بین بردن سوسک های کابینتی استفاده می شده دیگر نمی تواند باعث کشته شدن این حشرات شود. این نکته توسط بسیاری از شرکت ها و افراد فعال در حوزه سمپاشی هنوز درک نشده و این افراد بدون توجه راندمان کار خود، همچنان از سموم ارزان قیمت قدیمی استفاده می کنند. ولی با توجه به عدم تاثیر آن سموم، مردم مجدداً مجبورند که برای حذف سوسک ها با شرکت های دیگر تماس گرفته و هزینه بیشتری را متحمل شوند.

 

روش جدید و بی دردسر برای سمپاشی سوسک آلمانی

شرکت سلامت گستران برای سمپاشی سوسک های کابینتی از سموم جامد نسل سوم استفاده می کند. این سموم مدرن دارای هیچگونه بویی نیستند. همچنین به طور کامل قادر به حذف سوسک های کابینتی و حتی تخم های آن ها می باشند. سموم مورد استفاده توسط شرکت سلامت گستران هیچ گونه اثر مضری برای انسان ندارند. همچنین روش این شرکت برای سمپاشی به گونه ای است که مشتریان هیچ نیازی به ترک منزل بعد از سمپاشی ندارند.

 

آیا نیاز به تکرار سمپاشی هست؟

سوال دیگر مشتریان این است که چند نوبت سمپاشی مورد نیاز خواهد بود؟ جواب این است که مشکل سوسک کابینتی با یک بار سمپاشی حل می شود. چرا که بسیاری از منازل، رستوران ها، کافه ها، هتل ها و… از نظر آلودگی به این سوسک ها در وضعیت خفیف یا متوسط بسر می برند و مشکل آن ها با یکبار سمپاشی حل می شود. البته در معدود مکان هایی که آلودگی شدید وجود دارد و تعداد سوسک ها بسیار زیاد می باشد، احتمالا نیاز به سمپاشی مجدد وجود خواهد داشت (به ندرت چنین وضعیتی پیش می آید). البته شرکت سلامت گستران برای راحتی حال مشتریان و جلوگیری از هزینه اضافی، در مرحله دوم سمپاشی فقط هزینه سم را اخذ می کند.

 

جهت ارائه سمپاشی تضمینی سوسک درشت و سوسک ریز در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

ضمانت سمپاشی سوسک ریز چه مدت است؟

سوسک های ریز کابینتی را می توان به طور 100% تضمینی از بین برد. در اصل سموم مدرن این اجازه را می دهد تا این سوسک ها ریشه کن شوند. هرچند برای این که مطمئن شویم این سوسک ها دیگر به وجود نمی آیند، باید یک سری اقداماتی توسط ساکنان انجام شود. چرا که اگر مجدداً سوسک وارد منزل شود، تمام زحمت و هزینه ای که برای سمپاشی صرف شده از بین می رود. شما می توانید با سبک زندگی خود و رعایت اصول بهسازی محیط بازه زمانی بازگشت آفات را افزایش دهید. یا حتما می توان به طور کلی جلوی ورود و زاد و ولد این حشرات را در منزل گرفت.

 

سموم گیاهی و سبز برای سوسک ریز

یکی از دغدغه های شهروندان تاثیری است که سموم بر سلامت ساکنین، حیوانات خانگی و محیط زیست می گذارند. سموم و آفت کش های قدیمی علاوه بر آسیب به محیط زیست و همچنین سلامت ساکنین آسیب می رسانند. خوشبختانه سموم گیاهی (پایرتروئید یا pyrethroid pesticide) در سال های اخیر این نقیصه را به خوبی پوشش داده اند. این سموم تاثیر خاصی بر سلامت انسان و حیوانات ندارند. با رعایت چند نکته بسیار ساده می توان یک سمپاشی کاملاً ایمن را حتی در منازل مسکونی انجام داد.

شرکت سلامت گستران از سموم بی خطر سبز با کارایی بالا برای سمپاشی استفاده می کند، تا نگرانی های مشتریان خود را در این زمینه برطرف کند. 

 

سمپاشی با سموم بی خطر
سمپاشی با سموم بی خطر و استفاده از روش های Eco-friendly pest control

 

هزینه سمپاشی سوسک ریز

قیمت سمپاشی سوسک ریز یا سوسک کابینتی (سوسک آلمانی / آشپزخانه) معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما در این میان 2 فاکتور بیشترین تاثیر را دارند:

  1. متراژ مورد نیاز سمپاشی
  2. میزان آلودگی و تعداد سوسکها

یعنی مکان سمپاشی هرچه بزرگتر باشد و تعداد سوسک ها در آن بیشتر باشد، سم بیشتری برای ریشه کنی سوسک آلمانی مورد نیاز خواهد بود. در نتیجه هزینه سمپاشی بیشتر می شود.

برای اطلاع از هزینه سمپاشی سوسک کابینتی با کارشناسان ما تماس بگیرید:

09210429161

 

جلوگیری از به وجود آمدن سوسک ریز در ساختمان

بعد از انجام سمپاشی و ریشه کنی سوسک ها، می توان برای کاهش نیاز به سمپاشی در آینده برخی اقدامات ساده را بین اهالی ساختمان نهادینه کنید. این اقدامات نیازمند مشارکت تمام ساکنین مجتمع است. با انجام اقدامات بهسازی محیط و رعایت موازین بهداشتی می توانید اطمینان حاصل کنید که تا جای امکان از بازگشت سوسک و تکثیر بی رویه آن ها جلوگیری کرده اید.

  • نظافت مشاعات به طور منظم
  • بازسازی خرابی های ساختمان و حذف شکاف ها و حفره ها دیوارها و کف در ساختمان های قدیمی
  • تعمیر هر گونه نشتی و چکه کردن شیر و لوله های آب بخصوص در طبقات زیرین
  • نظافت داخل هر واحد به طور منظم و دقیق
  • جلوگیری از باقی گذاشتن مواد غذایی نیم خورده شده در آشپزخانه و…
  • دفع زود به زود و مرتب زباله ها
  • نگهداری از غذاها در ظروف در بسته

 

سمپاشی تضمینی سوسک ریز در تهران

شرکت سلامت گستران سمپاشی خود را فقط به صورت تضمینی انجام می دهد. یعنی اگر بعد از مدت زمان مقرّر، همچنان سوسک توسط ساکنین مشاهده شد، شرکت متعهد است که سمپاشی را بدون دریافت هزینه مجدداً تکرار کنید.

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی سوسک ریز در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *