سمپاشی فروشگاه و مغازه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

سمپاشی فروشگاه و مغازه در تهران

سمپاشی تضمینی فروشگاه، سوپرمارکت، هایپرمارکت و مغازه در تهران از مهمترین چالش های مدیریت فروشگاه ها و مراکز فروش است. مراکز فروش کالا شامل فروشگاه های سوپر مارکت، فروشگاه های هایپرمارکت، فروشگاه های زنجیره ای، مغازه های فروش سایر کالای غیر مصرفی، و… است. سمپاشی تضمینی سوسک درشت فاضلاب در فروشگاه، سمپاشی تضمینی سوسک ریز کابینتی در فروشگاه، سمپاشی تضمینی موش (موش گیری) در فروشگاه، سمپاشی تضمینی پشه و مگس در فروشگاه، سمپاشی تضمینی آفات غلات و آفات انباری و… هر کدام دارای اصول و ظرافت های منحصر به خود است.

در صورت انجام سمپاشی غیراصولی در فروشگاه ها، ممکن است مواد غذایی و سایر کالاها آلوده شده و باعث مسمومیت و حتی مرگ مصرف کنندگان شود. در نتیجه استفاده از مشاوره و نظارت متخصصین امر سمپاشی که کار را بر اساس توصیه های سازمان های بین المللی همچون سازمان جهانی بهداشت و سازمان خوار و بار ملل متحد انجام می دهند، ضرورت دارد. شرکت سلامت گستران الماس میهن با بهره گیری از متخصص ترین کارشناسان با تحصیلات عالی دانشگاهی سالهاست که در زمینه سمپاشی در شهر تهران فعالیت می کند و به صورت قراردادی عملیات سمپاشی بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها را انجام می دهد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی مغازه و فروشگاه در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

حشرات و جوندگان باعث انتقال بیماری های مختلف به انسان می شوند. حشراتی همچون سوسک (سوسری)، پشه، مگه، ساس، کنه، شپش، عنکبوت و رتیل، جوندگانی همچون موش و جانوران موذی همچون عقرب، مار، و مارمولک هر کدام می توانند بیماری های خطرناکی را به انسان منتقل کنند، به نحوی که افراد دچار بیماری و حتی مرگ شوند.

مبارزه با حشرات و جانوران موذی در سال های اخیر بسیار مشکل تر از قبل شده است. زیرا این جانوران توانسته اند خود را با روش های متدوال سمپاشی و مبارزه سازگار کنند. یعنی روش های متداول سمپاشی و مبارزه با این جانوران دیگر کارایی سابق را ندارد. به همین دلیل، شاخه های جدیدی در علم برای مبارزه با حشرات و جانوران موذی در دانشگاه های معتبر ایجاد شده و این امر را به یک شغل تخصصی تبدیل نموده است.

مبارزه و سمپاشی حشرات و جانوران موذی در هر کدام از منازل و اماکن عمومی همچون کارخانجات، فروشگاه ها، شرکت ها، ادارات، بیمارستان ها، رستوران ها، انبارها و… با یکدگیر متفاوت بوده و نیازمند تخصص و تجربه بالایی می باشد تا با درک خصوصیات هر کدام از این اماکن، به شیوه ای تخصصی و منحصربفرد عملیات مبارزه و سمپاشی انجام پذیرد.

متاسفانه در ایران بسیاری از افراد فعال در زمینه سمپاشی و کنترل آفات، بدون هیچ بررسی کارشناسی، صرفاً با استفاده از سموم خطرناک، ارزان قیمت و بدون در نظر گرفتن عواقب آن و صرفا برای نتیجه گیری در یک دوره زماني کوتاه، اقدام به انجام سمپاشي مي نمايند که این امر نه تنها سبب رفع مشکل نشده بلکه باعث اثرات سوء آن بر سلامتی انسان ها وهمچنين ايجاد مقاومت حشرات به بسیاری از گروه های سموم نيز مي شود.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی فروشگاه و مغازه در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

چرا فروشگاه ها نیاز به سمپاشی دارند؟ 

سمپاشی تضمینی فروشگاه و مغازه در تهران
سمپاشی تضمینی سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز کابینت، موش، پشه، مگس و… در فروشگاه ها و مغازه ها توسط شرکت سلامت گستران در تهران

به دلیل وجود انواع مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی انواع مختلفی از آفات، حشرات و جانوران موذی در این اماکن یافت می شوند. به همین دلیل فروشگاه ها به مراقبت و بهداشت ویژه ای نیاز دارند. چرا که در صورت آلودگی اجناس فروشگاه به این جانوران و فضولات آنها، امکان انتقال انواع مختلف بیماری وجود دارد. این امر، علاوه بر آسیب به سلامت عموم جامعه، باعث خسارات اقتصادی فراوان و مشکلات حقوقی به صاحبان فروشگاه می شود. باتوجه به اهمیت بهداشت محیط فروشگاه، جهت کنترل و مبارزه با حشرات و آفات باید مطابق با خانه، ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات بهداشتی را رعایت کنیم. همچنین تمامی شکاف های دیوار ها، سوراخ و لوله ها و شیشه های شکسته و… را باید پوشاند و به صورت دوره ای محیط فروشگاه را سمپاشی کرد.

 

حشرات و جانوران در فروشگاه ها

برخی حشرات و جانوران موذی که معمولا در فروشگاه ها و مغازه ها یافت می شوند:

 1. سوسک درشت یا فاضلاب یا آمریکایی
 2. سوسک ریز یا کابینتی یا آلمانی
 3. مگس
 4. سمپاشی موش از جمله موش های کوچک (Mouse) و موش های بزرگ فاضلابی و سقفی (Rat)
 5. سوسک غلات
 6. عنکبوت
 7. مارمولک
 8. پشه
 9. سایر حشرات

 

سمپاشی تضمینی سوسک و موش در فروشگاه و مغازه

همچنین باتوجه به اینکه فروشگاه محل حضور و تردد مردم و مشتریان می باشد، امر سمپاشی، طعمه گذاری و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در این اماکن از حساسیت بیشتری برخوردار است. چرا که تمام عملیات مباره با حشرات و جانوران موذی باید به نحوی مدیریت شود، که کمترین مزاحمت برای مشتران ایجاد شده و حتی آنها از وجود چنین عملیاتی آگاه نشوند.

کارشناسان شرکت سلامت گستران که سالهاست در زمینه کنترل آفات در فروشگاه های مواد غذایی فعالیت می کنند، از تجربه و تخصص زیادی در این زمینه برخوردارند.

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی فروشگاه و مغازه در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

منابع

 1. https://fa.wikipedia.org
 2. http://fipak.areeo.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *