سمپاشی منزل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی تضمینی منازل و آپارتمان در تهران با توجه به آلودگی زیاد این شهر یکی از دغدغه های همیشگی شهروندان تهرانی بوده است. بسیاری از منازل ویلایی و آپارتمانی با مشکل وجود حشراتی همچون سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز کابینتی، پشه، مگس، مورچه، و جانورانی همچون موش کوچک خانگی، موش بزرگ سقفی، موش بزرگ فاضلاب، مارمولک و… روبرو هستند. سمپاشی تضمینی سوسک (آمریکایی و استرالیایی و آلمانی)، سمپاشی تضمینی سوسک ریز در منزل (آلمانی)، سمپاشی پشه، سمپاشی مگس، سمپاشی مورچه، سمپاشی موش و نیز سایر حشرات در منزل هر کدام دارای پارامترهای متعدد و پیچیده ای است. به همین خاطر سمپاشی خانه در تهران با توجه به خصوصیات مختلف این شهر و مردم آن باید توسط یک تیم متخصص و حرفه ای صورت بگیرد.

با توجه به اینکه استفاده از سموم مضر و خطرناک می تواند باعث تهدید سلامتی ساکنین منازل شود، به همین خاطر استفاده از سموم بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است، اما بسیاری از افراد و شرکت های فعال در حوزه سمپاشی به دلیل گران بودن سموم بهداشتی از سموم کشاورزی استفاده می کنند. این امر چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت باعث به خطر افتادن سلامت ساکنین منازل می شود. یکی از خطرات سموم غیرمجاز و غیراستاندارد خاصیت سرطان زایی آنهاست. از این رو، بعد از راندمان بالا، مهمترین عامل در سمپاشی منزل مسکونی استفاده از سموم بهداشتی با کیفیت است. شرکت سلامت گستران الماس میهن با بهره گیری از متخصص ترین کارشناسان با تحصیلات عالی دانشگاهی سالهاست که در زمینه سمپاشی در شهر تهران فعالیت می کند و به طور سالانه عملیات سمپاشی صدها ساختمان مسکونی را انجام می دهد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی منزل ویلایی و آپارتمان در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

چرا سمپاشی منزل را باید به افراد متخصص بسپاریم؟

متاسفانه وقتی مشکل وجود سوسک و موش و… در منزل پیش می آید، خانواده ها خود اقدام به سمپاشی می کنند. این سمپاشی منازل در اغلب اوقات باعث از بین رفتن آفت مورد نظر نمی شود. همچنین کاربرد بی قاعده سموم باعث به خطر افتادن جان ساکنین می شود، به نحوی که آثار آن ممکن است از چند روز تا چند هفته بعد مشخص شود.

همچنین افراد متفرقه و شرکت های غیرمجاز نیز وجود دارند که در زمینه سمپاشی منزل فعالیت می کنند. این گروه ها از ترکیب شیمیایی سموم و اثرات آن بر سوسک و موش و… و نیز اثرات آن بر سلامت انسان هیچگونه اطلاعی ندارند. این گروه ها فقط به دلیل سودجویی اقدام به سمپاشی و مبارزه با آفات می کنند. نتیجه کار این افراد نیز مشخص است. متاسفانه هر روزه چندین مورد مسمومیت با سموم آفت کش در تهران رخ می دهد که نتیجه کار این شرکت های غیرمجاز است.

در نتیجه برای از بین بردن آفات خانگی می بایست به متخصصین این حوزه مراجعه کرد. شرکت های مجاز سمپاشی زیر نظر دانشگاه های علوم پزشکی فعالیت می کنند. این شرکت ها به طور مدام توسط بازرسین دانشگاه ها بازرسی شده و تاییدیه می گیرند. در این شرکت ها یک مسئول فنی سمپاشی وجود دارد که اولا تحصیلات مرتبط با بهداشت و حشره شناسی دارد و ثانیاً تمام دوره های آموزشی مرتبط با سمپاشی را زیر نظر وزارت بهداشت گذرانده است. به همین خاطر، به راحتی می توانید به این شرکت ها برای انجام یک سمپاشی موثر و ایمن در زمینه سمپاشی موش و سمپاشی انواع سوسک اعتماد کنید.

 

جهت ارائه سمپاشی تضمینی منازل ویلایی و آپارتمان در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

سمپاشی انواع منازل 

سمپاشی منازل ویلایی و آپارتمان در تهران
سمپاشی تضمینی منزل و آپارتمان در تهران توسط شرکت سلامت گستران به صورت حرفه ای و علمی انجام می شود.

بسیاری از مواقع شاهد حضور حشرات و جانوران موذی مختلف در منازل مسکونی هستیم. این حشرات و جانوران باعث انتقال بیماری های خطرناک مختلف می شوند. همچنین موش ها می توانند خسارات اقتصادی زیادی به منزل تحمیل کنند. با توجه به سکونت خانواده ها در منازل، مبارزه با حشرات و جانوران موذی در این اماکن از حساسیت خاصی برخوردار است. چرا که استفاده از سموم غیراستاندارد و نامعتبر که بسیاری از آن ها سرطانزا هستند، می تواند باعث به خطر افتادن سلامت افراد خانواده شود.

منازل و آپارتمان ها را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

 • ساختمان های نوساز
 • ساختمان های قدیمی

 

سمپاشی ساختمان قدیمی

سمپاشی در هر کدام از این ساختمان ها دارای معیارهای متفاوتی است. ساختمان های قدیمی معمولاً دارای مشکلات بیشتری از نظر حضور حشرات و جانوران موذی هستند. تخریب لوله های فاضلاب، لانه گزینی و تخم ریزی حشرات و جانوران موذی، تخریب بخش های زیربنایی، عدم بهداشت مناسب و… باعث می شود که ساختمان ها قدیمی محیطی مستعد تکثیر آفات باشند. به همین دلیل ریشه کنی کامل آفات در آنها معمولاً در یک مرحله اتفاق نمی افتد و نیاز به دو مرحله سمپاشی است. البته مواردی هم وجود دارد که با سمپاشی کامل ساختمان، مشکل آفات در همان مرحله اول سمپاشی کاملاً مرتفع گردد. به همین خاطر سمپاشی کل ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور مثال، سوسک های فاضلاب در کل سیستم جمع آوری فاضلاب ساختمان تردد دارند، و برای تضمین 100 درصدی ریشه کنی این آفت، باید همه ساختمان از پشت بام تا پارکینگ سمپاشی شود.

 

سمپاشی ساختمان نوساز

سمپاشی منازل نوساز از پیچیدگی های کمتری برخوردار است. این ساختمان ها چنانچه به طور کامل سمپاشی شوند، می توان مطمئن بود که سوسک فاضلاب در آن ها کاملا از بین می رود. سمپاشی کامل یعنی اینکه تمام مجاری فاضلاب از پشت بام تا پارکینگ یا زیرزمین این ساختمان ها باید سمپاشی شود.

 

انواع حشرات و جانوران موذی در منازل مسکونی

آفات مختلفی در منازل و آپارتمان ها وجود دارند، از جمله:

 1. سوسک درشت فاضلاب از نوع آمریکایی یا استرالیایی
 2. سوسک ریز کابینتی از نوع آلمانی
 3. موش خانگی
 4. موش بزرگ سقفی یا سیاه (Rattus Rattus)
 5. موش بزرگ فاضلاب یا قهوه ای (Rattus Norvegicus)
 6. پشه
 7. مگس
 8. عنکبوت
 9. سایر حشرات

روش مبارزه با هر کدام از این آفات از دیگری متفاوت است و هر کدام پیچیدگی های خاص خود را دارد. خدمات سمپاشی هر کدام از حشرات و جوندگان توسط شرکت سلامت گستران ارائه می شود. این شرکت به صورت تخصصی سمپاشی منزل را انجام می دهد. برای گرفتن مشاوره در خصوص مبارزه با حشرات و موش در منزل خود با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

بهترین روش مبارزه با این طیف وسیع حشرات و جانوران موذی استفاده از مبارزه تلفیقی آفات به همراه بهسازی محیط است. انجام سمپاشی بدون بهسازی محیط و نظافت دقیق منظم بعد از مدتی به شکست منجر می شود. کارشناسان شرکت سلامت گستران برنامه دقیق و جامعی را برای بهسازی محیط به شما ارائه خواهند کرد.

 

سمپاشی سوسک درشت در منزل

یکی از مشکلات منازل به خصوص در ماه های گرم سال، وجود سوسک درشت یا سوسک فاضلاب (سوسک آمریکایی/استرالیایی) در منازل است. این سوسک ها دارای طولی به اندازه 3 تا 5 سانتی متر هستند و بیشتر در حمام، دستشویی و آشپزخانه یافت می شوند.

بهترین روش برای سمپاشی سوسک فاضلاب، سمپاشی کل ساختمان شامل مجاری فاضلاب رو از پشت بام تا پارکینگ می باشد. تنها در این صورت است که می توان به طور 100% از حذف و ریشه کنی سوسک فاضلاب اطمینان حاصل کرد. چرا که اگر فقط یک واحد یا بخشی از ساختمان سمپاشی شود، سوسک ها بعدا از واحدهای دیگر در همه ساختمان مجدداً پخش خواهند شد.

جهت اطلاع بیشتر از سوسک فاضلاب و روش سمپاشی آن به صفحه سمپاشی سوسک فاضلاب مراجعه کنید. 

ویدئوی زیر راه پخش شدن سوسک ها و خطرات آن ها برای سلامتی را برای شما نمایش می دهد:

 

 

سمپاشی سوسک ریز کابینتی در منزل

یکی دیگر از مشکلات منازل وجود سوسک ریز، یا سوسک کابینتی، یا سوسک آشپزخانه و یا سوسک آلمانی است. این نوع سوسک بسیار به سموم مقاوم بوده و به راحتی از بین نمی رود. همچنین محل های تخم گذاری این سوسک بسیار خاص بوده و برای انسان قابل دسترس نیست. این دو مشکل باعث می شود که سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه بسیار سخت باشد. البته با روشی که شرکت سلامت گستران برای سمپاشی سوسک ریز استفاده می کند، این نوع سوسک به طور کامل و 100% و تضمینی ریشه کن می شود.

پس جهت اطلاع از مشخصات سوسک ریز کابینتی و روش سمپاشی آن به صفحه سمپاشی سوسک ریز مراجعه کنید و جهت اطلاع از هزینه سمپاشی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09210429161

 

سمپاشی موش در منزل

برخی اوقات موش های کوچک و بزرگ به منازل راه پیدا کرده و در آن جا به زاد و ولد می پردازند. موش های نروژی (موش سقفی) با توجه به توانایی زیاد در بالا رفتن از دیوارها معمولا به بالای سقف های کاذب راه پیدا می کنند. این موش ها همچنین در انبارها لانه گزینی می کنند. همچنین موش های کوچک (Mouse) که به موش خانگی نیز معروف هستند می توانند در منازل و انبارها سکنی بگزینند. به همین دلیل وجود انواع این موش ها در منازل یکی از معضلات شهروندان است.

طعمه گذاری موش و تله گذاری موش 2 روش اصلی مبارزه با موش هستند. به همین خاطر سمپاشی موش یک امر کاملا تخصصی است. برای طعمه گذاری حتما باید از طعمه های استاندارد حاوی سمومی استفاده کرد که علاوه بر تاثیر زیاد بر موش، خطری برای بهداشت ساکنین نداشته باشند. ضمنا باید در نظر داشت که مبارزه با موش یک امر زمانبر است که حداقل 2 هفته باید صبر نمود تا طعمه ها اثر خود را بر جمعیت موش ها بگذارد.

جهت کسب اطلاعات درمورد انواع موش ها و طعمه گذاری استاندارد موش از صفحه سمپاشی موش بازدید کنید.

همچنین برای اطلاع از شرایط سمپاشی موش و هزینه آن می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید:

09210429161

 

هزینه سمپاشی منزل

قیمت سمپاشی منزل به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. عواملی که در تعیین هزینه سمپاشی منازل تعیین کننده هستند عبارتند از:

 • نوع آفت مورد نظر
 • نوع سم مورد استفاده
 • متراژ محل
 • تعداد واحدهای ساختمان

 

جهت تعیین قیمت سمپاشی منزل خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و بعد از ارائه مشخصات محل، هزینه سمپاشی را دریافت نمایید:

09210429161

 

شرکت سمپاشی منزل

در نتیجه، مبارزه با حشرات و جانوران موذی در منازل نیازمند متخصصین باتجربه ای است که ویژگی های این اماکن را بشناسند و بهترین و بی خطرترین سموم را جهت استفاده انتخاب کنند. لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد، استفاده از سم در منازل توصیه نمی شود، و روش های دیگری وجود دارند که می توان با به کار بستن آن ها مبارزه مفیدی با جانوران انجام داد.

شرکت سلامت گستران زیر نظر وزارت بهداشت، دارای 11 سال تجربه در زمینه مبارزه با حشرات و جانوران موذی بوده و از متخصصین بهداشت و حشره شناسی و سموم کاملا بی خطر بهره می گیرد.

جهت ارائه سمپاشی تضمینی منازل ویلایی و آپارتمان در تهران با شماره زیر تماس بگیرید (مشاوره رایگان):

09210429161

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *